Hakkımızda

Hakkımızda

CO&MI markası, 20.09.2021 tarihinde kurulmuş olup, tüm hakları bize aittir. İlk üretimimize Türkiye'de başlayarak Trendyol ve Amazon gibi önde gelen pazaryerlerinde satışa başladık. Kaliteye verdiğimiz önem ve müşteri memnuniyetine olan bağlılığımızla kısa sürede büyük beğeni topladık.

2024 yılı itibarıyla, uluslararası üretim yapmaya da başladık. Bu sayede ürünlerimizi dünyanın farklı yerlerine ulaştırma şansına sahip olduk. Web sitemizde ve Türkiye'deki pazaryerlerinde, Türkiye'de ürettiğimiz yüksek kaliteli ürünlere ulaşabilirsiniz. Yurt dışında yaptığımız üretimleri ise yalnızca web sitemiz üzerinden siz değerli müşterilerimizle buluşturabilmekteyiz. Global gönderilerimiz, farklı lokasyonlardaki depolarımızdan en hızlı şekilde sizlere ulaşmaktadır.

Sürekli gelişen ve iyileşen süreçlerimizle, size her daim yeni ve yüksek kalitede üretilmiş ürünler sunmak niyetindeyiz. CO&MI ekibi sizlerin ihtiyaç ve isteklerinizi doğru bir şekilde analiz etme bilgisine sahiptir. Bu bilgi ve deneyimle, müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutmayı hedefliyoruz.

Bize güvendiğiniz ve tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Sizlere en iyi alışveriş deneyimini sunmak için buradayız.

Trendyol Mağaza Linki: https://www.trendyol.com/magaza/co-mi-m-468885?sst=0  

info@coandmi.com

hello@coandmi.com